شعبه‌ها

شعبه های کافه سینما

معرفی شعبه خانه موزه استاد عزت الله انتظامی کافه سینما

آقای بازیگر دلش نمی‌خواست خانه‌اش مثل خانه‌ی روبروئی که زمانی متعلق به علی نصیریان بود، برج شود. آرزو داشت خانه‌اش موزه شود و کار هنری در آن ادامه پیدا کند. همین شد که آن را به شهرداری تهران فروخت و شهرداری در تاریخ 30 خرداد ۱۳۹۲ پس از بازسازی و احداث یک بلکباکس ۸۰ نفره در زیر حیاط آن، به طور رسمی «خانه موزه استاد عزت‌الله انتظامی» را افتتاح کرد.

 

این بنا، در زمینی به مساحت۴۵۱ مترمربع احداث شده‌است. موزه استاد عزت‌الله انتظامی در شمالِ حیاط، با زیرمجموعه‌های شهر فرنگ، اتاق آیینه، تماشاخانه، گالری و تابلوی ثبت امضاء و یادگاری ویژه هنرمندان صاحب‌نام قرار گرفته‌است. از سمت چپ حیاط به یک سالن بلک‌باکس با ظرفیت ۸۰ نفر در زیرزمین وارد می‌شوید.

دومین شعبه‌ی کافه‌سینما از خرداد ۱۳۹۵ در پشت‌بامِ این خانه‌موزه افتتاح شده‌ و هم‌اکنون میزبان شما کافه‌نشین‌ها و کافه‌رو هاست. شما را به صرف یک فنجان قهوه یا یک دورهمی دوستانه با حال‌وهوای خانه‌ی آقای بازیگر و خاطره‌بازی، در کافه‌سینما شعبه‌ی خانه موزه استاد عزت‌الله انتظامی دعوت می‌کنیم.
 

نشانی: قیطریه، بلوار اندرزگو، روبروی تقاطع کاوه، خیابان احمدی، پلاک ۲۸، خانه موزه استاد عزت‌انتظامی، بامِ موزه، کافه‌سینما | تلفن: ۲۶۷۶۸۵۱۳

گالری تصاویر

تصاویر شعبه