آرشیو اخبار

اخبار و تازه های کافه سینما

آخرین اخبار و تازه های کافه سینما را در این صفحه دنبال کنید.

| پاتریک سارا را دو تا قلب |

 مارال دوستی، نویسنده رادیو و تلویزیون، در یادداشتی اختصاصی با تمجید از بازیِ الهام پاوه‌نژاد در نمایش «کافه‌پولشری» آن را مونودرامی دانست که تاکید بر ارزش‌های انسانی دارد و می‌تواند با هر زبانی و هر ملتی ارتباط برقرار کند.

شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷ [بیشتر ...]

| یادداشت رسول صدرعاملی برای مادام پولشری |

رسول صدرعاملی در یادداشتی با تمجید از کارگردانی و بازیِ الهام پاوه‌نژاد در نمایش «کافه پولشری» نوشت: «آرتیست، آرتیست است و منتظر بودجه و امکانات و خیلی موانع دیگر نمی‌شود و یک‌نفره حتی در یک لوکیشن معمولی بی‌امکانات نور و دکور و... می‌شود کار کرد و خلاق بود و موفق!»

سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ [بیشتر ...]

| مادام پولشرى در خانه موزه ى استاد عزت الله انتظامی كافه دارى میکند |

مجید انتظامی دور سوم اجراهای کافه پولشری را در محل خانه موزه استاد عزت الله انتظامی افتتاح کرد.

جمعه ۶ مهر ۱۳۹۷ [بیشتر ...]

پیش‌فروش بلیط کافه پولشری، از شنبه ۲۴شهریور آغاز می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی کافه‌سینما، پیش‌فروش بلیط نمایش کافه‌پولشری از شنبه ۲۴شهریور در سایت تیوال آغاز می‌شود. نمایش «کافه پولشری» داستان زنی را روایت می‌کند که به تنهایی کافه‌ای را راه‌اندازی می‌کند. این نمایش از ۵مهر به مدت ۳۰شب و هر شب از ساعت ۲۰:۳۰ به کارگردانی و بازیگری الهام پاوه‌نژاد در ( بامِ خانه‌موزه استاد عزت‌الله انتظامی )شعبه‌ی دوم کافه‌سینما اجرا خواهدشد.

پنجشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۷ [بیشتر ...]

کافه پولشری در خانه‌موزه استاد عزت‌الله انتظامی اجرا می‌شود

 به گزارش روابط‌عمومی کافه‌سینما، نمایش کافه‌پولشری از پنجم مهر و برای سومین بار به کارگردانی و بازیگری الهام پاوه‌نژاد در شعبه‌ی دوم کافه‌سینما (بامِ خانه‌موزه استاد عزت‌الله انتظامی) اجرا خواهدشد.

سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷ [بیشتر ...]