اخبار

| از پوستر نمایش «عشق من: حامد بهداد» رونمایی شد|

| از پوستر نمایش «عشق من: حامد بهداد» رونمایی شد|
سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ [آرشیو اخبار ...]

همزمان با آغاز پیش‌فروش بلیط‌ نمایش «عشق من: حامد بهداد» نوشته‌ی افشین هاشمی و کارگردانی شکرخدا گودرزی در وب‌سایت تیوال، از پوستر این نمایش رونمائی‌شد.

به گزارش روابط عمومی کافه سینما، محمدعلی فاموری گرافیست پوستر فوق، با بیان سختی‌های کار طراحی پوستر نمایش‌های طنز گفت: «طراحی پوستر تئاتر طنز اجتماعی، همانند راه‌رفتن روی طناب بندبازی است. از یک‌سو خطر افتادن در ابتذال وجود دارد و ازسوی دیگر سلیقه‌ی مخاطب در نمایش‌های طنز، سخت‌گیرانه شده‌است.»این گرافیست با اشاره به اینکه پوستر، نخستین برخورد مخاطب با اثر تئاتری است، افزود: افزایش کمّی برنامه‌های طنز در تلویزیون و سایز مدیاهای اینترنتی طی سال‌های اخیر، مخاطب را در معرض پیامهای مختلف سرگرم‌کننده و کمیک قرارداده است و این موضوع، موجب سخت‌گیری مخاطب در مواجهه با پوستر، برای انتخاب تئاترهای طنز شده‌است.محمدعلی فاموری، متولد 1368 است. وی دیپلم گرافیک از هنرستان کمال‌الملک، لیسانس عکاسی از دانشگاه هنر تهران و فوق لیسانس مدیریت و برنامه‌ریزی فرهنگی دارد.
این هنرمند تاکنون در بیش از ۲۲ نمایشگاه داخلی و خارجی شرکت داشته‌است و جزو 18 نفر آرتیست برگزیده ونیز معاصر 2016 و برنده مدال نقره جشنواره شانکارز دهلی نو - نیویورک 2000 است.

خاطرنشان می‌کند این نمایش‌ طنز با اجرای محیطی، در راستای مسئولیت فرهنگی و اجتماعی برند کافه‌سینما و با برنامه‌ریزی و مشاوره‌ی فرهنگی احسان میراب‌زاده از ۲۱ آذر ۱۳۹۷ تا پایان دی (همه روزه به جز شنبه‌ها) ساعت ۲۰:۳۰ در بامِ خانه‌موزه استاد عزت‌الله انتظامی(کافه‌سینما) اجرا می‌شود.

گزارش تصویری

تصاویر مربوط به خبر