اخبار

| دورِ سوم دیوار آجری و سیمانی |

| دورِ سوم دیوار آجری و سیمانی |
سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ [آرشیو اخبار ...]

پلتفورم نمایش تابلوهای هنری روی دیوارهای کافه‌سینما (کافه‌گالری باغ‌فردوس) از یک‌سو فرصتی است برای مردم تا به وسیله‌ی هنر، زندگی خود را دگرگون کنند و به مصرفِ خلّاق روی آورند و ازسوی دیگر فرصتی است برای هنرمند تا هنرش را به‌صورتی عادلانه در اختیار همگان گذارد و به عبارتی، دموکراتیزه کند. اگر شما فرصتِ خرید یک اثر هنری را زمانی که در دسترس بوده از دست بدهید، احتمالاً دیگر آن را به دست نمی‌آورید.

به گزارش روابط‌عمومی کافه‌سینما، دیوارِ آجری، دیوارِ سیمانی و دیوارِ آزاد، دیوارهائی‌هستند در کافه‌سینما(کافه‌گالری‌باغ‌فردوس) که نجواهای‌عاشقانه‌ی زیادی شنیده‌اند. ‌‎از بارِ غمِ سکوتِ پشتِ‌میزنشین‌های تنها، فرونریخته‌اند که هیچ بلکه با‌ شادیِ‌میهمانانِ‌جشن‌ها استوارتر شده‌اند.

و اینک در دور سوم، نمایش آثار سمیرا طیبا به انتخاب رامین سعیدیان با عنوان «پلنگ‌های کافکا» روی دیوارسیمانی و با عنوان «گرادیوا» روی دیوارِ آجریِ کافه‌سینما (کافه‌گالری باغ‌فردوس) تا ۲۰ اردیبهشت‌ماه ادامه‌خواهد داشت.
سمیرا طَیّبا (متولد ۱۳۶۷ قزوین) در مقطع کارشناسی‌ارشد نقاشی تحصیل کرده و در زمینه نقاشی‌دیواری و طراحی‌هنری فضاهای داخلی فعالیت می‌کند. وی نفر اول دو‌سالانه نقاشان قزوین در سال‌های ۱۳۸۹ و ۱۳۹۱ بوده و شرکت در نمایشگاه نقاشی دوسالانه تهران و سه دوره جشنواره هنرهای تجسمی فجر را در کارنامه خود دارد.

گزارش تصویری

تصاویر مربوط به خبر