مسئولیت‌های اجتماعی

مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها (Corporate Social Responsibility)، مجموعه وظایف و تعهداتی است که سازمان‌ها در راستای حفظ، مراقبت و کمک به منافع عمومی جامعه‌­ای که در آن فعالیت دارند انجام می‌دهند. این حمایت‌ها به صورت تامین منابع مالی ازسوی سازمان، به منظور حمایت از موسسات خیریه یا کمک به اجرای رویدادهای فرهنگی و اجتماعی مورد قبول جامعه و در راستای بهبود رفاه اجتماعی انجام می‌شود.

مسئولیت‌های اجتماعی

اجرای تئاتر «عشق من: حامدبهداد»

به گزارش روابط‌عمومی کافه‌سینما، این نمایش به نویسندگی افشین هاشمی، داستان یک عشقِ سینماست. یک عشقِ سینما در کافه‌سینما (بامِ خانه‌موزه‌ی استاد عزت‌الله انتظامی) جائی که می‌تواند بعضی هنرپیشه‌ها را ببیند، روی نیمکتی نشسته‌است و منتظر شروع تئاتری در سالنِ بلک‌باکسِ پائین است. او در جائی خوانده: «همه از تئاتر شروع کردن، رفتن جای بهتر، بزرگتر و آبرومندتری که اسمش سینماست!»... .

شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷ [بیشتر ...]

اجرای تئاتر «کافه‌پولشری»

با حمایت کافه‌سینما (در راستای مسئولیت فرهنگی)، تاتر «کافه‌پولشری» به کارگردانی و بازیگری الهام پاوه‌نژاد از ۵ مهر تا ۱۱ آبان ۱۳۹۷ در بامِ خانه‌موزه‌استاد عزت‌الله انتظامی اجرا شد. 

دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ [بیشتر ...]

حمايت كافه سينما از پلتفورم ١٠١

نهادهنری مستقل پلتفرم 101 با حمايت و همکاری مجله تهران، كافه سينما (در راستاى مسئوليت اجتماعى) و استودیو فاموری در جهت حمایت از هنرمندان جوان و ایجاد پیوند میان نهادهای خصوصی (هنری)کشور با محوریت اقتصاد هنر راه اندازی شده است.

سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ [بیشتر ...]

حمایت از موسسه خیریه بهنام دهش‌پور

کافه‌سینما از همان بدو تاسیس تاکنون، در راستای حمایت از بیماران سرطانی،‌ همواره در زمره‌ی حامیان مالی موسسه خیریه بهنام دهش‌پور بوده است.

دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ [بیشتر ...]

حمایت از انتشار مجله‌تهران

مجله‌تهران، ماهنامه‌ی اجتماعی‌فرهنگی با گستره توزیع سراسری است که توسط بخش‌خصوصی با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صاحب‌امتیازی و مدیرمسئولی احسان میراب‌زاده منتشر می‌شود. نخستین شماره‌ی این ماهنامه، مهرماه سال 1394 در همزمانیِ تقویمی عید سعید غدیرخم با جشن مهرگان به روی دکه‌های روزنامه‌فروشی رفت. 

دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴ [بیشتر ...]